Meist

Initiative vaatab raamidest välja

Initiative on meediaagentuur, kes ei rahuldu klassikaliste lähenemiste ja teadmisega, et nii on alati tehtud. Ühtede ja samade reeglite järgi tegutsedes ei oleks ka ju edulugusid. Me oleme dünaamiline agentuur, kellel on valmidus läbi uute lähenemiste paremaid tulemusi teha. Suurem panus, uued võtted või tagasi fundamentaalsete tõdede juurde minek – meie jaoks on alati oluline, et kliendil läheks äriliselt hästi. Sest me hoolime.

Oleme osa kliendi turundusmeeskonnast

Initiative partnerina saate oma turundustiimi laia kogemusega ja äritulemustele lisandväärtust loova meeskonnaliikme. Mitmetel meie inimestel on pikaajaline turundusvaldkonnas töötamise kogemus, mistõttu suudame luua kliendi turundusmeeskonnale lisaväärtust nii strateegilisel kui taktikalisel tasandil. Meie jaoks on kliendi turundustegevuste efektiivsus ning ärieesmärkide saavutamine esmatähtis. Me muretseme ja tunneme heameelt eesmärgistatud KPI-de täitmise üle koos kliendiga.

Paneme andmemassiivid kliendi äritulemuste heaks tööle

Aina enam on saadaval andmemassiive, mida võiks targa ja kiire kasutamise korral ettevõtete äritulemuste parendamiseks ära kasutada. Ärinäitajate ja turundustegevuste vaheliste seoste mõtestatud visualiseering ning tulemuste interpretatsioon on meie igapäevatöö üheks osaks.

Koostame tuleviku müügi ja turundusmudeleid kasutades ökonomeetriat ning teaduslikku lähenemist. Meie koostöövõrgus on selleks olemas rahvusvaheliselt tunnustatud ja auditeeritud töövahendid ning kompetents.

Jälgime kliendi turundustegevuste tulemuslikkust kanalite, kampaaniate või ka erinevate visuaalsete lahenduste lõikes päevasel tasemel ning anname kampaaniate kestel sisendeid vajalikeks muudatusteks.

Ühine vastutus ja tailor made teenus

Meediastrateegiate loomisele ja planeerimisele lisaks oleme ka nö. (turundus)protsessi agentuur. See tähendab, et võtame vajadusel koos oma partneritest reklaamiagentuuridega enda kanda turundamise protsessi laiemalt. Koos töötame välja strateegilised suunad, millest sõltuvad taktikalised käigud ja vajaminevad lisajõud. Vajalikud lisajõud on teinekord mitteklassikalised, mis tähendab, et kliendi jaoks on meie teenus paljuski tailor made. Loomulikult on meil olemas ka kõik klassikalise meediaagentuuri võimalused.

"When data, insight and
creativity produces
business outcomes"